Category: General
Posted by: admin

Zgodnie z tradycją Jasełek na scenie pojawili się: dostojny Pan Bóg, piękni aniołowie, przebiegły diabeł, głupi Herod i Święta Rodzina z dzieciątkiem Jezus. Aktorzy zaprezentowali swoją wersję narodzin Jezusa. Występy wywołały wiele emocji. Artystów przygotowały panie: Anna Struś, Beata Musialik i Marzena Zaremba. Uroczystość zaszczycił proboszcz ks. Kazimierz Korab, który podzielił się z zebranymi refleksją nt. Świąt Bożego Narodzenia oraz złożył wszystkim życzenia na Nowy Rok. Po części oficjalnej organizatorki zaprosiły wszystkich obecnych na słodki poczęstunek, który uświetnił uroczystość Jasełek.