Aktualności

Jun 23, 2016

"Cicha noc, święta noc..." Jak co roku nasza grupa teatralna TIP TOP przygotowała przedstawienie jasełkowe.

Jun 23, 2016

Skuszeni zapowiedzią pięknej pogody, postanowiliśmy zorganizować pierwsze w tym roku ognisko w celu ostatecznego pożegnania się z zimą i radosnego powitania wiosny.

May 16, 2016

W dniu 19 kwietnia 2016 r. w naszej placówce obchodziliśmy  Dzień Ziemi pod hasłem - "Palący temat - niska emisja". Organizator Pan Adam Jesionka zaplanował wiele atrakcji dla naszych podopiecznych. 

Wesprzyj nas

Jun 23, 2016

Wiosenne ognisko


Skuszeni zapowiedzią pięknej pogody, postanowiliśmy zorganizować pierwsze w tym roku ognisko w celu ostatecznego pożegnania się z zimą i radosnego powitania wiosny.

Category: General
Posted by: admin

We wtorek  5 kwietnia aura nas nie zawiodła. Cały dzień świeciło słońce, temperatura była powyżej 20 stopni co spowodowało, że uczestnicy przybyli na ognisko bez wierzchniego okrycia. Organizatorzy: p. Mariola i p. Łukasz przygotowali dla wychowanków i ich opiekunów liczne atrakcje. Była krzyżówka tematyczna, słuchanie tekstu ze zrozumieniem oraz rozpoznawanie wiosennych kwiatów. Na zakończenie umysłowych potyczek p. Mariola zaprosiła wszystkich do zmagań sportowych, bo jak wiadomo wiosna to czas gdy cały świat budzi się do życia. My też postanowiliśmy się fizycznie zaktywizować. Uwieńczeniem imprezy było pieczenie kiełbasek oraz korzystanie z urządzeń do zabawy i ćwiczeń na placu zabaw. Wszyscy doskonale się bawili. Uczestnicy oraz grupy dostali nagrody w poszczególnych konkurencjach. Jednym głosem wszyscy przyznali, że niekwestionowanym bohaterem imprezy była pogoda, a z nią gorące, wiosenne słoneczko. Dodało nam ono pozytywnej energii i wprowadziło w radosny nastrój.                    (Tekst: M. Kmiecik)

Zostańmy w kontakcie

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Katarzyny Rogowiec

ul Miedziana 1
59-550 Wojcieszów
tel. 75 75 - 12 - 361
tel kom: 500 278 985 (pokój nauczycielski)
fax 75 75 - 12 - 361